Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Ramazan’da UBER ile Yolculuk Daha Ucuz!

UBER, Ramazan Ayı Boyunca 100 TL'lik indirimi herkese sağlıyor

uber ramazan indirimi kupon kodu
0 367

Tüm dünyada hem sevilen hem de nefret edilen seyahat uygulaması UBER her ne kadar Türkiye’de tartışmalı olarak hizmet sunuyor olsa da yaptığı indirimlerle insanların gönlünü kazanmaya devam ediyor. Aslında bakacak olursak genel itibariyle taksicilerin nefret ettiği UBER, halk tarafından hem güvenli olması hem de kapıya kadar hizmet sunuyor olması hasebiyle takdir görüyor.

RAMAZAN’DA %20 İNDİRİM

Başta Amerika olmak üzere birçok ülkede hizmet veren UBER, Türkiye’de şimdilik sadece İstanbul’da aktif olarak hizmet vermektedir. Lüks araç hizmeti ile hem hesaplı hem de güvenli yolculuk sunan uber türklere kendini sevdirmek için Ramazan ayı boyunca UBER XL yolculukları için yüzde 20’lik indirim yapıyor.

UBER’in yapmış olduğu bu indirim sadece 5 UBER XL yolculuğu için geçerli olup sonrasında normal tarife bedeli ile devam edecektir. Son kullanım tarihi 14 Haziran 2018 olup bugünden itibaren kampanyadan otomatik olarak yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ise “RAMAZANDAUBER” kodunu kullanmaktır.

SÜRÜCÜLER İÇİN DEĞİŞEN BİRŞEY YOK

Yolcular toplamda 100 TL’ye kadar indirim alabiliyorken sürücüler için değişen birşey olmayacaktır. Uber şoförleri normal yolculuk ücreti ne kadarsa aynı şekilde almaya devam edecektir. Uber yolcuları bu fırsattan yararlanabilmek için ödeme kısmındaki promosyon alanından “RAMAZANDAUBER” kodunu girmeleri gerekiyor. Sistem otomatik olarka indirimi uygulayarak hesabınızdan indirimli parayı çekecektir.

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.