Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Google Play Yetişkin İçerikler için Denetlenmiyor

Google En Çok indirilen ücretsiz uygulamalar sekmesine bakmalıdır...

Google play store porno rezaleti
0 378

Google‘un android işletim sistemi Apple ve Blackberry cihazları hariç hemen hemen tüm telefon markalarında kullanılan bir yazılımdır. Bu işletim sisteminin uygulamalarını indirebilmek için Google’un bir de Play Store isimli bir uygulaması bulunuyor. Öyle ki en çok indirilenler, yeni gelen uygulamalar gibi seçeneklerle sizlere uygulama tavsiyesinde bulunuyor fakat öyle anlaşılıyor ki Google, bu hizmetini denetlemiyor.

Son günlerde Google’un Play Store’unun “En çok indirilen ücretsiz uygulamalar” kısmında “türkçe bedava p*rno” adındaki uygulama şikayet üzerine şikayet almasına rağmen bir türlü yayından kaldırılmadı. Netice itibariyle milyonlarca genç, çocuk bu uygulama aracılığıyla onlarca aplikasyonu kendi telefonlarına ya da ebeveynlerinin telefonlarına indiriyorlar.

Her gün yüzlerce şikayet almasına rağmen neden en çok indirilen uygulamalar kısmında halen “bedava türkçe p*rno izle” uygulaması duruyor anlamış değiliz. Bu da akıllara Google kendi hizmetlerini denetlemiyor mu sorusunu getiriyor. Ya da diğer bir ihtimalle Google bu uygulamaları bilerek mi yayınlamaya devam ediyor?

Benzer haberler

GOOGLE HAREKETE GEÇMELİ!

Buradan Google’u, hem çocukların kişisel gelişimini kötü yönde etkilemesi için hem de Türk toplumunun ahlaki değerlerine aykırı olduğundan dolayı bu türlü uygulamaları denetleme ve kontrol altına alması için davet ediyoruz.

Diğer hizmetlerinde olduğu gibi Google Play Store’da da bir denetim mekanizması yapmalıdır. Lütfen siz de bu konuda duyarsız kalmayarak bu haberi sosyal medya hesaplarınızda paylaşınız ve tepkinizi belirtiniz.

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.