Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Sırlı Bitkiler Macunu ile Bitkisel Çözüm

Sırlı bitkiler macunu kullananlar, kullanıcı yorumları, faydaları, şikayetleri

Sırlı Bitkiler Macunu
0 105

Geçtiğimiz yıl maceracı murat olarak tanınan Murat Yeni’nin tanıtımını yaptığı sırlı bitkiler macunu ile alakalı pek olumlu yorumlar yapılmıyor olsa da üründen memnun kalanlar da hayli fazladır. Birçok problemi ortadan kaldırdığı iddia edilen sırlı bitkiler macunu hakkında meşhur Osmanlı mesir macunundan bile daha etkili ve sağlıklı olduğu iddia ediliyor. Merkezi Adana’da olan Nurs lokman hekim firmasının ürettiği macun hakkında bu haberimizde nedir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir gibi konulara yer vereceğiz.

Sırlı bitkiler macunu nedir?

Sırlı bitkiler macunu, yiyenlere zindelik veren, c*nsel problemleri ortadan kaldıran, kan akışını düzenleyen, sindirimi kolaylaştıran, enerji veren ve daha birçok gündelik sorunu gideren; içerisinde tam 81 farklı bitkinin olduğu bir mucizevi macun olarak tanıtılıyor.

Tarihi bir macun olduğu iddia edilen bu sırlı bitki macunu Sultan Selim’in annesini iyileştirmesi için eşi tarafından yaptırılmıştır. Dönemin ünlü hekimlerinden olan Merkez Efendi ise araştırmaları neticesinde tam 81 farklı baharatı kullanarak bu macun formülünü geliştirmiştir.

Yukarıdaki hikayenin ne kadar doğru olduğunu bilmiyoruz. Sadece sırlı bitkisel macun sitelerinde böyle bir olay nakledilmektedir.

Sırlı bitkiler macunu yorumlar

Sırlı bitkiler macunu kullanımı oldukça basittir. Ekstra birşey yapmanıza gerek yoktur. Sabahları uyandığınızda 1 kaşık macunu direkt yiyebilirsiniz. Dilerseniz ekmeğinize sürerekte yiyebilirsiniz. Fakat bir konuda uyarmak istiyoruz. Lütfen çok fazla tüketmeyiniz çünkü aşırı derecede enerji verme ihtimali olduğundan dolayı çarpıntı yapabilir.

Sırlı bitkiler macunu kargo şikayetleri
Sırlı bitkiler macunu sipariş verdiğinizde bazen kargo nedeniyle paketler kırık çıkabilmektedir. Lütfen kargocunun gözleri önünde paketinizi açınız. Kırıksa tutanak tutturunuz.

Maceracı murat, Son hedef tv isimli kanalda ürün tanıtımını yaparken vatandaşlara tattırarak ürün hakkında yorumlar alıyordu. Elbette tanıtım olduğu için olumsuz yorum yapan kimseyi bulamıyorsunuz. Fakat ürün ile alakalı Google’a sırlı bitkiler macunu kullananlar diye yazdığınızda karşınıza birçok şikayet sitesi çıkmakta ve ürün hakkında olumsuz yorumların yapıldığını da görebilirsiniz.

Sırlı bitkiler macunu faydaları

Fakat genelde bir yanlış kanı var bu tarz ürünlerle alakalı. İnsanlar sırlı bitki macunu olsun yada zayıflama ürünleri olsun yahut internette yada TV’de satılan başka sağlık ürünleri olsun kullanmaya başladıklarında hemen yüzde 100 etki göreceklerini, mevcut sorunların aniden ortadan kalkacağını zannediyorlar. Böyle bir olay yok. Eğer olsaydı sürekli araştırma yapan bilim insanları, hergün onlarca, yüzlerce hastayı tedavi eden doktorlar bu tarz ürünleri tavsiye ederek hastaları tedavi ederlerdi.

Sırlı bitkiler macunu faydaları arasında elbette enerji vermesi, c*nsel sorunları azaltması yahut perfformans arttırması, eklem ağlarını azaltması gibi kalemleri sayabiliriz. Bunlar en çok bilinen etkileridir. Osmanlı mesir macununda olduğu gibi kuvvet verici etkisi de bulunmaktadır. Kadın-erkek herkes kullanabilir.

Sırlı bitkiler macunu içindekiler

Şu anda bir iki tane satış sitesi bulunuyor. Baktığımızda ürün ile alakalı pek fazla detay bulamadık. Sadece ürünün tarihinden, satış yerlerinden bahsedilmiş. Genel olarak ürün satın almanız için sizi ilgili sayfalara yönlendiriyorlar. Sırlı bitkiler macunu içindekiler hakkında biraz araştırdığımız ürünün kutusunun üzerinde 81 tane farklı  baharatın yazdığını söylüyorlar.

Sırlı bitkiler macunu eczane satışı

Bazı internet sitelerinde sırlı bitki macunu eczanelerde satılıyor diye yanlış bilgi veriliyor. Maalesef bu bilgi doğru değildir. Bu ürün sadece internet üzerinden satılan ve eczanelerde bulunmayan bir üründür. Lütfen bilgi kirliliğinden dolayı her internet sitesinde paylaşılan bilgilere itibar etmeyiniz.

Sırlı bitkiler macunu kullanıcı yorumları
Sırlı bitkiler macunu kullanıcı yorumları

Sırlı bitkiler macunu kullanıcı yorumları

Satış fiyatı 59 TL olan bu ürünü satın almadan önce mutlaka sırlı bitkiler macunu şikayetleri okumanızı, paylaşılan yorumları gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Yukarıda da söylediğimiz gibi mucizevi bir olay beklentisine girmemenizi tavsiye ediyoruz. Bir nevi bitkisel gıda takviyesi olarak düşünebilirsiniz. Lütfen kullandıysanız sayfamızın altında bulunan sırlı bitkiler macunu kullanıcı yorumları alanından tecrübelerinizi, düşüncelerinizi paylaşınız.

Sırlı bitkiler macunu şikayet sitesi

Ürün ile alakalı Google’a sırlı bitkiler macunu şikayet diye arattığınızda karşınıza onlarca yorum ve şikayet sitesi çıkacaktır. Dilerseniz sitemizin yorum alanından da ürün ile alakalı tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.  Dilerseniz buraya tıklayarak Facebook sayfamızı da beğenebilirsiniz.

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.