Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Şevkat Yerimdar Yeni Sezon için Hazırlanıyor

Şevkat yerimdar devam edecek mi? Final mi yaptı?
0 101

Fox TV’nin beğeni ile izlenen romantik komedi dizisi şevkat yerimdar 44. bölüm ile sezon finali yaptı. Takipçileri ilk başta üzülmüş olsa da sezon finali yaptığını öğrendiklerinde bir nebze olsun mutlu oldular. Çünkü son birkaç haftada şevkat yerimdar final yapacak, artık yayınlanmayacak gibisinden haberleri duyan dizinin sıkı takipçileri 44. bölümde sezon finali yazısını görünce haberlerin doğru olduğuna inandılar.

Şevkat yerimdar devam edecek!

Dizi başlamadan önce 2 serilik sinema filmi de olan şevkat yerimdar aslında dürüst, yalan sevmeyen, delikanlı, mert, yardımsever anadolu insanını temsil etmektedir. Hayali bir karakter olsa da aslında hepimizden bir parça var onun içinde. Bu yüzden dolayı şevkat yerimdar dizisi bütün oyuncu kadrosu ile sevildi, benimsendi.

Her ne zaman zaman bazı oyuncuları diziden ayrılsa da dizi kaldığı yerden çalışmalarına devam etti. Birçok kişinin beklediğinin aksine şevkat yerimdar 2018-2019 sezonunda da devam edecektir.

Şevkat Yerimdar Yeni Sezon Tarihi

9 ay boyunca aralıksız çalışan dizi ekibi taktir edersiniz ki bir tatili hak etti. Yaz döneminde başka projelerde de rol alacak olan oyuncuların diğer yandan yeni sezon çekimleri de devam etmektedir. Henüz şevkat yerimdar yeni sezon tarihi netleşmemiş olsa da Eylül’ün ilk haftasında yayınlanmsı tahmin ediliyor.

Siz de yorum alanından şevkat yerimdar dizisi ile alakalı yorumlarınızı, düşüncelerinizi, final yapıp yapmaması gerektiğini paylaşabilirsiniz. Şevkat Yerimdar’ın resmi youtube kanalını ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.