Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

İnsanlık Suçu Dizisi Final Kararı ile Şok Etti

İnsanlık suçu dizisi neden bitti? İşte ani final yapmasının nedeni...

İnsanlık suçu final nedeni belli oldu!
0 431

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile izlenen insanlık suçu dizisi hiç beklenmedik bir şekilde final yaparak akıllarda “neden” sorusunun oluşmasına neden oldu. Herşey yolundayken insanlık suçu neden bitti diye merak eden izleyici için beklenen açıklama geldi.

Başrollerinde Gizem Karaca ve Kaan Yıldırım’ın olduğu insanlık suçu dizisinin yapımcılığını Pastel Film yapıyordu. Dizi Adana’da başlamış olsa da birçok dizide olduğu gibi masrafların daha az olması amacıyla İstanbul’da devam etmişti.

Dizide Adana’lı olan Cemal’in zengin olan amcasının yanına taşınmasıyla birlikte başına gelen olaylar anlatılıyordu. Fakat henüz yeni olan dizi 8. bölüm ile ekranlara veda edecektir.

GİZEM KARACA’YA HAPİS ŞOKU!

Gizem Karaca’nın bugün mahkemesi vardı. Mahkeme yaklaşık 5 yıldır devam ediyordu. Bugün ise karar verilip Gizem Karaca’ya hapis cezası verildikten sonra insanlık suçu dizisi de erken final yapma kararı aldı.

Fakat konuyla alakalı olarak geçtiğimiz günlerde Kanal D’nin arka sokaklar dışında kalan bütün dizilerine final yaptıracağı konuşuluyordu. Bugün gizem karacanın hapisle sonuçlanan mahkemesinin üzerine bu kararın alınması da manidar oldu. Bu konuda düşüncelerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.