Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Final Kararı Aldı

Cennetin Gözyaşları Final Yapıyor
0 387

ATV’nin yabancı dizilerden uyarlanma dizisi Cennetin Göyaşları da çok fazla dayanamayarak final yapma kararı aldı.  Kore dizilerinden türkçeye uyarlanan cennetin gözyaşları dizisi bu sezon sonunuda final yaparak yeni sezonda yeniden yayınlanmayacak.

Epey uzun süredir ekranlarda yayınlanan ve final yapmamak için çok direnen cennetin gözyaşları dizisi ATV için iyi reyting sonuçları vermişti zamanında. Fakat yeni dizilerin çıkması, izleyicinin beklentilerinin yükselmesi bu dizinin de final yapmasına neden oldu.

Yapımcısının Ali Gündoğdu olduğu dizi ile alakalı birkaç haftadır dedikodular sosyal medyada dolaşıyor. Son olarak yapımcı firma olan Süreç film dizi ekibine final yapacaklarını ilan etmiş. Normalde pazar günleri yayınlanan dizinin 10 Haziran 2018’de yayınlanacak olan 36. bölüm ile final yapacağı edindiğimiz bilgiler arasında.

YORUMLARI UNUTMAYIN!

Sosyal medyada yapılan paylaşımlara baktığımızda ise dizinin son birkaç bölümdür saçmaladığı, senaryonun çok gereksiz sahneleri barındırdığını görmekteyiz. Fakat buna rağmen yine de cennetin gözyaşları dizisnin hatırı sayılır bir kitlesinin olduğunu da unutmamak gerekiyor. Dizi ile alakalı yorumları paylaşmayı unutmayınız…

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.