Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

İnsanlık Suçu Dizisi Yayın Tarihi ve Tekrarı

İnsanlık suçu dizisinin oyuncuları belli oluyor! İşte detayları..

0 101

Mevcut diziler yavaş yavaş final yaparken bir yandan da yeni dizi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Şimdilerde Kanal D ekranlarında iddialı bir dizi yayın hayatına başladı. Yapımcı firması Pastel Film olan “İnsanlık Suçu” dizisi her cumartesi ekranlarda olacaktır.

Yeni dizinin yönetmenliğini daha önceden bildiğiniz ve geçtiğimiz hafta final bölümü ile ekranlara veda eden Ateşböceği dizisinin yönetmenliğini yapan Barış Yöş yapacaktır. Senaristi Can Sinan olan bu dizinin oyuncuları da çok yakından bildiğiniz isimlerden oluşmaktadır.

İnsanlık suçu oyuncuları

Çok etkileyici bir hikayesi olan insanlık suçu dizisi iddialı bir şekilde gündeme geldi. Özellikle yaz aylarında ekranlarda olması planlanan insanlık suçu oyuncuları arasında güzelliği ile dillere destan olan Gizem Karaca ile birlikte Ozan Güler ve Deniz Evin’de yer alıyor. Henüz tam olarak oyuncu seçmeleri tamamlanmamış olan dizinin cast çalışmaları devam ediyor.

İnsanlık suçu dizisinin yayın tarihi olarak cumartesi akşamları belirlenmiş. İlk bölümü 31 Mart 2018’de yayınlanacak olan insanlık suçu dizisinin tekrarı ise henüz belli değildir. Fakat gündüz kuşağında yayınlanacağı tahmin edilmektedir.

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.