Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Şevkat Yerimdar Sezon Finali ile Veda Etti

Şevkat yerimdar sezon finali bitti mi?
0 29

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca takipçisi olan şevkat yerimdar dizisi 44. bölüm ile sezon finali yaptı. Dizinin takipçileri 2018 – 2019 sezonunda dizinin devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Son zamanlarda süre uzatmalar, senaryo sıkıntısı çekiyor olması izleyenlerin de gözünden kaçmadı. Zaten dizi oyuncuları da zaman zaman diziden ayrılıp geri dönüyordu. Her ne kadar bu halka yansıtılmıyor olsa da birkaç bölüm dizide olmayan karakterler sonra yeniden anlaşıp geri getiriliyorlardı…

Şevkat Yerimdar’ın yeni sezon hazırlıkları ne zaman başlayacak? İşte yeni sezon bölümleri hakkında detaylar

Henüz yapımcı tarafından yapılan bir açıklama olmasa da şevkat yerimdar dizisi önümüzdeki sezon birkaç bölüm yayınlandıktan sonra ekranlara veda edebilir. Çünkü yeni yaz döneminde ortaya çıkacak olan diziler eskilerin -tabir yerindeyse- pabucunu dama attırabilir. Kaliteli oyuncu kadrosu ile şevkat yerimdar FOX TV ekranlarında her cuma akşamı yayınlanıyordu.

Şevkat Yerimdar Yeni Sezon Tarihi

Kim bilir? Belki de yeni sezonda yeni oyuncu kadrosu ile daha doğrusu güçlendirilmiş oyuncuları ile şevkat yerimdar bir sezon daha devam edebilir. Gelişmeler için takipte kalınız. Konuyla alakalı yorumları paylaşmayı lütfen unutmayınız. Dizinin yeni sezon başlama tarihi ise 1 Eylül olarak konuşuluyor.

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.