Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Hastanede Çıkan Yangın Korkuttu!

Bezmialem Hastanesi'nde çıkan yangın herkese panik yaşattı!

Bezmialem Hastanesi Yangın
0 375

İstanbul’da gece yarısı gelen yangın büyük bir korkuya neden oldu. Fatih’teki vatan caddesi üzerinde yer alan Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi’nin tıp fakültesine ait çocuk bölümünde meydana gelen yangın kısa süreliğine korkuya neden oldu.

İddia edildiğine göre çocuk bölümünün acilinde bulunan bir tıbbi cihazın alev almasıyla başlayan yangın her tarafın duman altında kalmasının ardından fark edildi. Kısa sürede kattaki hastalar tahliye edilip güvenli bölgelere nakledildikten sonra yangın itfaiye ekiplerinin ivedi müdahalesi neticesinde kontrol altına alındı.

DUMAN TAHLİYESİ YAPILDI!

Yangının 112’ye ve polise bildirilmesinin üzerine çok kısa sürede olay yerine en yakın itfaiye araçları yönlendirildi. Ekiplerin yoğun çalışması neticesinde hızlı bir şekilde kontrol altına alınan yangından sonra hastanedeki duman diğer katlara sirayet etmemesi adına tahliye edildi.

Olay 02:30 sularında meydana geldi. Çok kısa sürede kontrol altına alınan olayda ölen yara yaralanan olmazken hastanede büyük çapta maddi zararlar oluştu. Henüz kesin bilgiler paylaşılmazken olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Yangının çıkış nedeni incelemeler neticesinde paylaşılacaktır.

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.