Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Bursa’da Korkunç Cinayet: 1 Ölü 1 Yaralı

Bursa'da Korkunç Cinayet
0 378

Bu sıradışı olay Bursa’nın Osmangazi ilçesine bağlı çırpan mahallesinde meydana geldi. İddia edildiğine göre geç saatlerde Ankara yolunda kendisini 50 bin tl dolandırdığını söyleyen Doğan Sönmez, Hülya Büyükkaplan isimli şahsı bıçaklayarak öldürdü.

İddia edildiğine göre ilk başta tartışmayla başlayan olay sonrasında kavgaya dönüştü. Kavga esnasında Doğan Sönmez, belinde taşıdığı bıçak ile Hülya Büyükkaplan’ı karnından ve göğsünden defalarca bıçakladı. Kadın yere yığılırken Doğan S. ise olay yerinden hızla uzaklaştı.

Çevrede olayı gören vatandaşlar ivedi bir şekilde ambulansı ve polisi arayarak durumdan haberdar ettiler. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri yaralıyı hastaneye kaldırdı. Kadın yolda yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Sağlık ekipleri kalp masajı yaparak hayata geri döndürmeyi başarmış olsa da hastanede 2 saatlik ameliyat sonrasında Hülya Büyükkaplan hayata gözlerini yumdu.

KATİL LİNÇ EDİLDİ!

Olay yerinden kaçarken yakınlarına yakalanan Doğan Sönmez ise adeta linç edildi. Linç olayının ardından kadının yakınları da olay yerinden uzaklaştı. Polis ekipleri Doğan Sönmez’i bıçakla yaralanmış ve darp edilmiş halde bulup sağlık personeline haber verdiler. Hastaneye kaldırılan Doğan S.’nin tedavisi devam etmektedir. Konuyla alakalı soruşturma başlatıldı.

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.