Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Burcu Binici ile Polis Tartıştı!

Burcu Binici Haberleri
0 305

Ünlü oyuncu burcu binici, geçtiğimiz gece Beşiktaş’ta arkadaşı ile beraber sahilde yürürken -iddiaya göre- araçlar için kırmızı ışık yanmışken karşıdan karşıya geçmeye çalışıyorlardı. Tam karşı tarafa geçerken bir aracın üzerlerine hareket ettiğini fark etmiş ve refleks ile araç sürücüsüne tepki gösterdi.

Burcu Binici’nin sürücüye bağırıp çağırmasından sonra araç sürücüsü de inerek ünlü oyuncu ile tartışmaya başladı. Aracı kullanan şahsın polis çıkması ve Burcu Binici ile tartışmaya devam etmesi ortamı daha da gerdi.

BİNİCİ POLİS’İ ARADI

Tartışmanın devam etmesi üzerine oyuncu Burcu Binici 155’i arayarak polisi polise şikayet etti. Kimliğini ilk etapta göstermediğini iddia eden binici 10 dakika sonra da kimliğini çıkartıp mobeselere gösterdiğini söyledi. Olayın yaşandığı anda oldukça gerilen ünlü oyuncunun konuşurken gözleri doldu ve elleri de titriyordu. Her iki tarafta karakolda ifade verdikten sonra karşılıklı şikayetçi oldular.

Burcu Binici Polis Tartışma

Olay sonrasında karakol önünde açıklama yapan Burcu Binici’nin elleri titriyordu. Oldukça gergin görünen oyuncu polis memurunun kendisini tehdit ettiğini mobeselerin her şeyi kaydettiğini ve bu davanın peşini bırakmayacağını söyleyerek olay yerinden uzaklaştı.

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.