Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Netanyahu’nun Oğlu Türkiye’ye Küfretti

Yair Netanyahu'nun Küfürlü Paylaşım Krize Neden Oldu!

Yair Netanyahu instagram küfür paylaşım
0 378

İsrail’in Gazze’ye olan saldırıları sürerken Türkiye ve birçok islam ülkesi İsrail’e olan tepkilerini dile getirmeye, diplomatik yollarla bu problemi ortadan kaldırmaya çalışıyor. Tüm islam alemi tek yürek olmuş ve İsrail’in Filistin’e olan saldırılarını kınamak için eylemler yapıyorlar.

Bu sırada israil başbakanının oğlu Binyamin Netenyahu’nun oğlu Yair Netanyahu instagram hesabından türk bayrağının da içinde olduğu bir paylaşım yaparak diplomatik krizin daha da büyümesine neden oldu.

Yair Netanyahu, yaptığı paylaşımda küfrederek “F*ck Turkey” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımının ardından israil ile türkiye arasında oluşan diplomatik krizin büyümesinin ardından intagram hesabını kapattı. Bunun üzerine Türk hesaplardan da israil ve yair netanyahu ile alakalı küfür içerikli paylaşımlar arttı.

Bu haberin duyulması Sputnik’in paylaştığı haber ile oldu. Habere göre israil ile ülkemiz arasında süregelen diplomatik gerilimin yanı sıra israil başbakanının oğlu yair’in instagram hesabından yaptığı skandal paylaşım ortamı daha da gerdi.

İşte yapılan o paylaşım:

Yair Netanyahu İsrail Türkiye instagram küfür
Yair Netanyahu İsrail Türkiye instagram küfür

Yorum Yapın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.